Naftové komresory Kaeser

 

Pojízdné stavební kompresory s naftovým motorem

 

Technické údaje

Konstrukční řady:

MOBILAIR M 20 až M 350

Dodávané množství: 2,0 až 34,0 m³/min
(71 až 1200 cfm)
Tlak: 7 až 14 bar
(100 až 200 psi)
Stavební kompresory s patentovanou protimrazovou regulací Anti-Frost

V rozsahu dodávaného množství od 2 do 5,6 m³/min tyto kompresory "MOBILAIR" nedostanou jen tak honem "strach". Patentovaná protimrazová regulace KAESER Anti-Frost přizpůsobí automaticky provozní teplotu zařízení teplotě okolí. To chrání, společně s variantou olejovače nářadí, pneumatické nástroje před zamrznutím a zvyšuje jejich použitelnost a životnost.

    Vysoce výkonné multitalenty – stlačený vzduch a více...

Stavební kompresory "MOBILAIR" této skupiny konstrukčních řad jsou vyloženě multitalenty. Různé hodnoty maximálního tlaku, variantně synchronní generátory a/nebo komponenty úpravy stlačeného vzduchu přizpůsobí zařízení perfektně na momentální úkoly.

Úsporné balíčky síly se SIGMA CONTROL mobil

Inovační řízení kompresoru SIGMA CONTROL mobil je snadné na obsluhu a díky perfektnímu přizpůsobení hnacího motoru a kompresorového agregátu u těchto silných strojů "MOBILAIR" s dodávaným množstvím až do 34,0 m³/min vede k výrazným úsporám paliva.

    Nezávislé prostorově úsporné zásobování stlačeným vzduchem – MOBILAIR M 57 Utility

Kompaktní zařízení potřebuje na podlahové ploše nebo na staveništi málo místa a je standardně dimenzované na okolní teploty mezi -10°C a +50°C. Příslušenství jako šroubovatelné nohy stroje, olejovač nářadí nebo dochlazovač stlačeného vzduchu umožňují přesné přizpůsobení na pracovní okolí.

Řadit podle: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka

Tento moderní motor se standardním filtrem pevných částic splňuje vedle evropských a amerických norem emisí (Stage III B a Tier 4 i) i vyhlášku Swiss Air Control o znečištění ovzduší

 

Copyright © www.ancer.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.ancer.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace