Mobilní stavební kompresory

Technické parametry:

Konstrukční řady: MOBILAIR M 13 až M 17
Dodávané množství: 0,85 až 1,6 m³/min
(30 až 57 cfm)
Tlak: 7 až 15 bar
(100 až 220 psi)


   
Nejmenší kompresory "MOBILAIR" pohánějí pneumatické lopatkové sekáče, kladiva, vrtačky, pily, šroubováky, brusky nebo zemní rakety. Verze 15 bar se ideálně hodí k bezvýkopovému pokládání optických kabelů nebo testování těsnosti.
Externí dochlazovač stlačeného vzduchu jako varianta se postará o studený stlačený vzduch bez kondenzátu.

    Velká vytrvalost
O výdrž kompresoru se stará jeho vysoce dimenzovaná plastová palivová nádrž a jeho nepřetržitá regulace dodávaného množství. Ta upravuje dodávaný výkon vždy přesně podle potřeby stlačeného vzduchu. To navíc snižuje spotřebu paliva již beztak úsporného stroje.
    KAESER kvalita – snadná obsluha
  • přehledná přístrojová deska
  • snadné startování klíčkem
  • spolehlivé startování za studena se sytičem a elektrickým startérem
    Kryt z PE
Moderní dvoustěnný protihlukový kryt těchto pojízdných kompresorů je z rotačně sintrovaného polyetylénu. Je nekorodující, odolný proti poškrábání, stále hodnotný a jako varianta je k dostání v různých barvách, dle Vašeho přání.
    Dochlazovač stlačeného vzduchu (jako varianta)
M 13, M 15 a M 17 se nechají provozovat také s externím dochlazovačem stlačeného vzduchu (pro stlačený vzduch studený a bez kondenzátu).
Nosný podstavec (hmotnost: 16 kg) má pevně namontované spojovací vedení pro stlačený vzduch, zásobování ventilátoru proudem a zpětné vedení kondenzátu. Musejí se jenom ještě připojit na kompresor, který je na to připravený.
Řadit podle: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.ancer.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.ancer.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace