O nás

  Firma Ancer UPS, s.r.o. se zabývá poradenskou a obchodní činností v mnoha oblastech s důrazem na vysokou kvalitu zařízení i služeb.

  Zabýváme se nejen pouhým nákupem a prodejem, ale naším krédem je především spokojenost zákazníka po celou dobu průběhu zakázky od jejího zadání, přes návrh řešení, následný prodej, servis. Vzhledem k faktu, že zastupujeme více než jen jednoho nebo dva výrobce od každého druhu zboží, jsme vždy schopni se plně přizpůsobit Vašim požadavkům a doporučit Vám to nejlepší řešení, tzv. šité na tělo. A tak pro český i zahraniční trh nabízíme našim zákazníkům možnost vybrat si, z mnoha výrobních značek od nejlepších světových výrobců.

  Ancer UPS, s.r.o. svým zákazníkům nabízí, jako nadstandardní službu zdarma osobní dohled našich pracovníků nad montáží zařízení, prováděné našimi dodavateli a to s cílem dodržení výhodné ceny, komplexnosti a perfektní kvality odváděných prací. Naší snahou je, aby veškerá zařízení a jejich montáž byla v provedení nejvyšší kvality. Samozřejmé je i technické poradenství.

  Zajišťujeme také výběrová řízení a poradenství na dodávky veškerého zboží, které nabízíme, např. záložních zdrojů UPS a dieselagregáty a s tím navazujících kabelových rozvodů, naftového hospodářství a vzduchotechniky.

  Na začátku roku 2001 jsme pro naše zákazníky otevřeli virtuální obchodní dům e-shop, kde naleznete různé zboží za ceny nižší než doporučené. Snažíme se také o nejlepší podmínky, cenové i kvalitativní.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace