PROČ PRÁVĚ MY

 

PROČ PRÁVĚ MY..?

 Jsme ryze českou firmou s tradicí  od roku 2001. Díky více jak 15 - ti letým zkušenostem  v oblasti elektrocentrál, záložních zdrojů - UPS, topidel, odvlhčovačů, fotovoltaiky a  stavebních strojů, jsme z vlastní iniciativy a dlouholetých zkušeností udělali kritický seznam nejčastějších chyb, kterých se dopouštějí  všechny firmy působící v tomto oboru, včetně té naší.

  Spočítali jsme, že za tyto pokusy a omyly jsme v minulosti zaplatili více jak 0,5 mil. Kč. Protože jsme již za tyto chyby zaplatili, efektivně  je trvale vyřešili a  investovali nemalé peníze do špičkových montážních technologií, odborného školení u výrobců dodávaného zařízení, kteří nám dodávají tuto kvalitní technologií s plnou garancí až 5 let, nám umožňuje výrazně zkracovat termíny realizací zadaných projektů a pro Vás výhodně prodlužovat plnou záruku.

  Touto garancí, získáte 100 % - ní jistotu, že již nedojde k těmto předešlým chybám, se kterými mnohé firmy ještě stále bojují dodnes. Pokud by náhodou došlo v této době k něčemu takovému, bude vše přednostně opraveno na naše náklady.

  Velmi často ale může docházet k těmto závažným  problémům zejména u firem, které kvůli ceně někdy i vědomě porušují technologická pravidla. Pak mohou na úkor kvality nabídnout cenu, která se tváří jako velmi výhodná a právě to může být  pro Vás signál a předzvěst  možných velkých problémů teď i do budoucna.

  Někteří dodavatelé totiž jakoby "omylem" zapomínají na některé položky a přestože  je jejich cena na první pohled nižší, nakonec naúčtují mnohem více.

Pokud vám jiný dodavatel nabízí za stejnou službu podezřele nižší cenu, můžeme vám pomoci nabídky odborně srovnat. Odborným srovnáním nabídek podobnému nepříjemnému překvapení zabráníte.

 Dodáme Vám jen technologie, jaké doporučujeme i svým blízkým a známým. A vybírali jsme vždy z té nejvyšší kvality v daném oboru a každého dodavatele jsme léta prověřovali. Za tím vším si pevně stojíme a dokládáme to garancí po dobu až 5 let plné záruky na námi dodanou technologii.

 Kontaktujte nás ještě dnes, aby všechny výhody, které  získáte současně s touto nabídkou, pak mohly platit i v případném pozdějším termínu realizace. Máte tak jistotu garantované ceny za dílo a nepřijdete o žádnou z výhod, i když se bude vše realizovat třeba o několik měsíců později.

Potřebujete poradit ? PROČ PRÁVĚ MY

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace