Plastové profi provedení s velkým výkonem.
| Kód: | DHP55 |
| Výrobce: | Master |
| Cena s DPH: | 35 592 Kč |
| Cena bez DPH: | 29 415 Kč |
| Přepočtená cena: | 1 491,52 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1 232,66 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Výkon: | 45,9 L / 24 hod, |
| Napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 47 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Doprava zdarma: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 29 415 Kč | 35 592 Kč | ||
| 2 + | 29 415 Kč | 28 533 Kč | 35 592 Kč | 34 524 Kč |
| 3 + | 29 415 Kč | 27 944 Kč | 35 592 Kč | 33 813 Kč |
Profesionální odvlhčovač vzduchu s odvlhčovacím výkonem 45,6l/24hod, kovové provedení, robustní a odolná konstrukce.
| Odvlhčovací výkon | 45,9 l/24h |
|---|---|
| Vzduchový výkon | 400 m3/h |
| Rozsah prac. teplot | 5-35 st.C |
| Rozah prac. vlhkosti | 20-90% |
| Rozměry | 600x450x880mm |
| Hmotnost | 47 kg |
| Cena bez DPH: | 43 975 Kč |
| Cena s DPH | 53 210 Kč |
| 2 229,80 EUR |
| Cena bez DPH: | 60 301 Kč |
| Cena s DPH | 72 964 Kč |
| 3 057,63 EUR |
| Cena bez DPH: | 16 423 Kč |
| Cena s DPH | 19 872 Kč |
| 832,75 EUR |
| Cena bez DPH: | 42 750 Kč |
| Cena s DPH | 51 728 Kč |
| 2 167,69 EUR |
| Cena bez DPH: | 31 425 Kč |
| Cena s DPH | 38 024 Kč |
| 1 593,44 EUR |
| Cena bez DPH: | 11 521 Kč |
| Cena s DPH | 13 940 Kč |
| 584,19 EUR |
| Cena bez DPH: | 83 441 Kč |
| Cena s DPH | 100 964 Kč |
| 4 230,97 EUR |
| Cena bez DPH: | 45 250 Kč |
| Cena s DPH | 54 753 Kč |
| 2 294,45 EUR |
| Cena bez DPH: | 23 287 Kč |
| Cena s DPH | 28 177 Kč |
| 1 180,79 EUR |