B18EPR - Elektrické topidlo 40 kW Master s ventilátorem
| Kód: | RS-40 |
| Výrobce: | Master |
| Cena s DPH: | 47 693 Kč |
| Cena bez DPH: | 39 416 Kč |
| Přepočtená cena: | 2 006,05 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1 657,89 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Výkon: | 20,0 / 40,0 kW |
| Napětí: | 3 x 400 V |
| Hmotnost: | 46 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Doprava zdarma: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 39 416 Kč | 47 693 Kč | ||
| 2 + | 39 416 Kč | 38 234 Kč | 47 693 Kč | 46 263 Kč |
| 3 + | 39 416 Kč | 37 445 Kč | 47 693 Kč | 45 309 Kč |
RS40 - Elektrické topidlo s max. výkonem 40 kW - napětí 400V
| Napětí (V/Hz) | 400/50 |
|---|---|
| Výkon min. (kW) | 20 |
| Výkon max. (kW) | 40 |
| Proud (A) | 3x58 |
| Průtok vzduchu (m3/hod.) | 3100 |
| Rozměry (cm) | 87x63x77 |
| Hmotnost (Kg) | 46 |
| Cena bez DPH: | 8 791 Kč |
| Cena s DPH | 10 637 Kč |
| 447,41 EUR |
| Cena bez DPH: | 7 256 Kč |
| Cena s DPH | 8 780 Kč |
| 369,29 EUR |
| Cena bez DPH: | 38 779 Kč |
| Cena s DPH | 46 923 Kč |
| 1 973,63 EUR |
| Cena bez DPH: | 9 707 Kč |
| Cena s DPH | 11 745 Kč |
| 494,03 EUR |
| Cena bez DPH: | 3 855 Kč |
| Cena s DPH | 4 665 Kč |
| 196,20 EUR |
| Cena bez DPH: | 20 100 Kč |
| Cena s DPH | 24 321 Kč |
| 1 022,97 EUR |
| Cena bez DPH: | 14 266 Kč |
| Cena s DPH | 17 262 Kč |
| 726,06 EUR |
| Cena bez DPH: | 2 118 Kč |
| Cena s DPH | 2 563 Kč |
| 107,80 EUR |
| Cena bez DPH: | 13 461 Kč |
| Cena s DPH | 16 288 Kč |
| 685,09 EUR |
| Cena bez DPH: | 4 945 Kč |
| Cena s DPH | 5 983 Kč |
| 251,67 EUR |
| Cena bez DPH: | 2 592 Kč |
| Cena s DPH | 3 136 Kč |
| 131,92 EUR |
| Cena bez DPH: | 24 050 Kč |
| Cena s DPH | 29 100 Kč |
| 1 223,99 EUR | |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 29 101 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 481 Kč |
| Cena s DPH | 4 212 Kč |
| 177,16 EUR |