B35CEL - Naftové topidlo 10 kW Master s ventilátorem.
| Kód: | B-35-CEL |
| Výrobce: | Master |
| Cena s DPH: | 10 436 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 625 Kč |
| Přepočtená cena: | 438,52 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 362,41 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 1 Kč |
| Původní cena s DPH: | 10 437 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 8 626 Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
| Výkon: | 10 kW |
| Napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Záruka: | 2 |
| Doprava zdarma: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8 626 Kč | 8 625 Kč | 10 437 Kč | 10 436 Kč |
| 2 + | 8 626 Kč | 8 195 Kč | 10 437 Kč | 9 916 Kč |
| 5 + | 8 626 Kč | 7 936 Kč | 10 437 Kč | 9 602 Kč |
Naftové topidlo s ventilátorem o výkonu 10 kW - elektronický systém zapalování - napětí ventilátoru 230V.
| Napětí (V/Hz) | 230 |
|---|---|
| Výkon max. (kW) | 10 |
| Proud (A) | 0,8 |
| Palivo | nafta/ELTO |
| Max. Spotřeba (kg/hod.) | 0,86 |
| Objem nádrže (l) | 15 |
| Průtok vzduchu (m3/hod.) | 280 |
| Rozměry (cm) | 81x35x46 |
| Hmotnost (Kg) | 17 |
| Cena bez DPH: | 8 929 Kč |
| Cena s DPH | 10 804 Kč |
| 453,97 EUR |
| Cena bez DPH: | 11 423 Kč |
| Cena s DPH | 13 822 Kč |
| 580,77 EUR |
| Cena bez DPH: | 55 398 Kč |
| Cena s DPH | 67 032 Kč |
| 2 816,54 EUR |
| Cena bez DPH: | 21 816 Kč |
| Cena s DPH | 26 397 Kč |
| 1 109,17 EUR |
| Cena bez DPH: | 125 824 Kč |
| Cena s DPH | 152 247 Kč |
| 6 397,12 EUR |
| Cena bez DPH: | 193 747 Kč |
| Cena s DPH | 234 434 Kč |
| 9 850,45 EUR |
| Cena bez DPH: | 8 929 Kč |
| Cena s DPH | 10 804 Kč |
| 453,97 EUR |
| Cena bez DPH: | 63 733 Kč |
| Cena s DPH | 77 117 Kč |
| 3 240,30 EUR |
| Cena bez DPH: | 11 178 Kč |
| Cena s DPH | 13 525 Kč |
| 568,31 EUR |
| Cena bez DPH: | 47 505 Kč |
| Cena s DPH | 57 481 Kč |
| 2 415,24 EUR |
| Cena bez DPH: | 46 280 Kč |
| Cena s DPH | 55 999 Kč |
| 2 352,96 EUR |
| Cena bez DPH: | 103 808 Kč |
| Cena s DPH | 125 608 Kč |
| 5 277,80 EUR |