BV310 FS, BV310FS - topidlo Master naftové 75 kW.
| Kód: | BV-310-FS |
| Výrobce: | Master |
| Cena s DPH: | 125 608 Kč |
| Cena bez DPH: | 103 808 Kč |
| Přepočtená cena: | 5 269,12 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4 354,65 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Výkon: | 75 kW |
| Napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 162 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Doprava zdarma: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 103 808 Kč | 125 608 Kč | ||
| 2 + | 97 932 Kč | 94 994 Kč | 118 498 Kč | 114 943 Kč |
| 3 + | 97 932 Kč | 93 036 Kč | 118 498 Kč | 112 573 Kč |
Naftové topidlo s nepřímým spalováním o výkonu 75 kW - napětí ventilátoru 230V. Možnost připojení pružných hadic pro přívod čistého tepla. Možnost připojení prostorového termostatu. Určeno pro použití s externí palivovou nádrží.
| Napětí (V/Hz) | 220-240/50Hz |
|---|---|
| Výkon max. (kW) | 75 |
| Proud (A) | 7,1 |
| Palivo | nafta/ELTO |
| Max. Spotřeba (kg/hod.) | 6,4 |
| Objem nádrže (l) | přídavná |
| Průtok vzduchu (m3/hod.) | 5500 |
| Rozměry (cm) | 150x62x104 |
| Hmotnost (Kg) | 162 |
| Cena bez DPH: | 193 747 Kč |
| Cena s DPH | 234 434 Kč |
| 9 834,25 EUR |
| Cena bez DPH: | 18 630 Kč |
| Cena s DPH | 22 542 Kč |
| 945,63 EUR |
| Cena bez DPH: | 51 280 Kč |
| Cena s DPH | 62 049 Kč |
| 2 602,88 EUR |
| Cena bez DPH: | 36 524 Kč |
| Cena s DPH | 44 194 Kč |
| 1 853,89 EUR |
| Cena bez DPH: | 28 778 Kč |
| Cena s DPH | 34 821 Kč |
| 1 460,72 EUR |
| Cena bez DPH: | 102 597 Kč |
| Cena s DPH | 124 142 Kč |
| 5 207,63 EUR |
| Cena bez DPH: | 11 423 Kč |
| Cena s DPH | 13 822 Kč |
| 579,81 EUR |
| Cena bez DPH: | 8 929 Kč |
| Cena s DPH | 10 804 Kč |
| 453,22 EUR |
| Cena bez DPH: | 125 824 Kč |
| Cena s DPH | 152 247 Kč |
| 6 386,60 EUR |
| Cena bez DPH: | 21 816 Kč |
| Cena s DPH | 26 397 Kč |
| 1 107,34 EUR |
| Cena bez DPH: | 102 473 Kč |
| Cena s DPH | 123 992 Kč |
| 5 201,35 EUR |
| Cena bez DPH: | 46 280 Kč |
| Cena s DPH | 55 999 Kč |
| 2 349,09 EUR |
| Cena bez DPH: | 11 178 Kč |
| Cena s DPH | 13 525 Kč |
| 567,38 EUR |