XL9SR - Infračervené naftové topidlo 29/43 kW Master
| Kód: | XL-9-SR |
| Výrobce: | Master |
| Cena s DPH: | 77 117 Kč |
| Cena bez DPH: | 63 733 Kč |
| Přepočtená cena: | 3 240,30 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2 677,94 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Výkon: | 29 / 43 kW |
| Napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 69 kg |
| Doprava zdarma: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 63 733 Kč | 77 117 Kč | ||
| 2 + | 63 733 Kč | 61 821 Kč | 77 117 Kč | 74 803 Kč |
| 3 + | 63 733 Kč | 60 546 Kč | 77 117 Kč | 73 261 Kč |
Naftové infračervené topidlo o max. výkonu 43 kW - napětí ventilátoru 230V. Možnost nastavení výkonu 29/43 kW. Čisté sálající teplo bez zápachu (bez ventilátoru). Možnost připojení prostorového termostatu.
| Napětí (V/Hz) | 220-240/50 |
|---|---|
| Výkon min. (kW) | 29 |
| Výkon max. (kW) | 43 |
| Proud (A) | 0,7 |
| Palivo | nafta/ELTO |
| Max. Spotřeba (kg/hod.) | 3,37 |
| Objem nádrže (l) | 60 |
| Rozměry (cm) | 120x75x113 |
| Hmotnost (Kg) | 69 |
| Cena bez DPH: | 52 506 Kč |
| Cena s DPH | 63 532 Kč |
| 2 669,50 EUR |
| Cena bez DPH: | 47 505 Kč |
| Cena s DPH | 57 481 Kč |
| 2 415,24 EUR |
| Cena bez DPH: | 51 280 Kč |
| Cena s DPH | 62 049 Kč |
| 2 607,17 EUR |
| Cena bez DPH: | 125 824 Kč |
| Cena s DPH | 152 247 Kč |
| 6 397,12 EUR |
| Cena bez DPH: | 36 524 Kč |
| Cena s DPH | 44 194 Kč |
| 1 856,95 EUR |
| Cena bez DPH: | 15 786 Kč |
| Cena s DPH | 19 101 Kč |
| 802,59 EUR |
| Cena bez DPH: | 28 778 Kč |
| Cena s DPH | 34 821 Kč |
| 1 463,13 EUR |
| Cena bez DPH: | 102 597 Kč |
| Cena s DPH | 124 142 Kč |
| 5 216,20 EUR |
| Cena bez DPH: | 102 473 Kč |
| Cena s DPH | 123 992 Kč |
| 5 209,91 EUR |
| Cena bez DPH: | 21 816 Kč |
| Cena s DPH | 26 397 Kč |
| 1 109,17 EUR |
| Cena bez DPH: | 18 630 Kč |
| Cena s DPH | 22 542 Kč |
| 947,18 EUR |
| Cena bez DPH: | 8 625 Kč |
| Cena s DPH | 10 436 Kč |
| 438,52 EUR | |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 10 437 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 423 Kč |
| Cena s DPH | 13 822 Kč |
| 580,77 EUR |