BV690 FS, BV690FS - topidlo Master naftové 220 kW.
| Kód: | BV-691-S |
| Výrobce: | Master |
| Cena s DPH: | 234 434 Kč |
| Cena bez DPH: | 193 747 Kč |
| Přepočtená cena: | 9 830,21 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8 124,14 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výkon: | 225 kW |
| Napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 380 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Doprava zdarma: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 193 747 Kč | 234 434 Kč | ||
| 2 + | 193 747 Kč | 187 935 Kč | 234 434 Kč | 227 401 Kč |
| 3 + | 193 747 Kč | 184 060 Kč | 234 434 Kč | 222 712 Kč |
Naftové topidlo s nepřímým spalováním o výkonu 220 kW - napětí ventilátoru standartně 230V, na vyžádání i 400V. Možnost připojení pružných hadic pro přívod čistého tepla. Možnost připojení prostorového termostatu. Určeno pro použití s externí palivovou nádrží.
| Napětí (V/Hz) | 220-240/50 |
|---|---|
| Výkon max. (kW) | 220 |
| Proud (A) | 16 |
| Palivo | nafta/ELTO |
| Max. Spotřeba (kg/hod.) | 18,5 |
| Objem nádrže (l) | přídavná |
| Průtok vzduchu (m3/hod.) | 12500 |
| Rozměry (cm) | 221x85x138 |
| Hmotnost (Kg) | 330 |
| Cena bez DPH: | 102 597 Kč |
| Cena s DPH | 124 142 Kč |
| 5 205,49 EUR |
| Cena bez DPH: | 103 808 Kč |
| Cena s DPH | 125 608 Kč |
| 5 266,96 EUR |
| Cena bez DPH: | 63 733 Kč |
| Cena s DPH | 77 117 Kč |
| 3 233,64 EUR |
| Cena bez DPH: | 52 506 Kč |
| Cena s DPH | 63 532 Kč |
| 2 664,02 EUR |
| Cena bez DPH: | 11 423 Kč |
| Cena s DPH | 13 822 Kč |
| 579,57 EUR |
| Cena bez DPH: | 11 178 Kč |
| Cena s DPH | 13 525 Kč |
| 567,14 EUR |
| Cena bez DPH: | 8 929 Kč |
| Cena s DPH | 10 804 Kč |
| 453,03 EUR |
| Cena bez DPH: | 24 758 Kč |
| Cena s DPH | 29 957 Kč |
| 1 256,16 EUR |
| Cena bez DPH: | 15 786 Kč |
| Cena s DPH | 19 101 Kč |
| 800,94 EUR |
| Cena bez DPH: | 103 808 Kč |
| Cena s DPH | 125 608 Kč |
| 5 266,96 EUR |
| Cena bez DPH: | 18 630 Kč |
| Cena s DPH | 22 542 Kč |
| 945,24 EUR |
| Cena bez DPH: | 8 625 Kč |
| Cena s DPH | 10 436 Kč |
| 437,61 EUR | |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 10 437 Kč |
| Cena bez DPH: | 102 597 Kč |
| Cena s DPH | 124 142 Kč |
| 5 205,49 EUR |
| Cena bez DPH: | 46 280 Kč |
| Cena s DPH | 55 999 Kč |
| 2 348,13 EUR |
| Cena bez DPH: | 55 398 Kč |
| Cena s DPH | 67 032 Kč |
| 2 810,75 EUR |