BF 105, BF105 výkon 104,6 kW, stacionární naftové topidlo Master
| Kód: | BF-105 |
| Výrobce: | Master |
| Cena: | na dotaz |
| Přepočtená cena: | 0,00 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,00 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výkon: | 105 kW |
| Napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 264 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Doprava zdarma: | Ano |
| Napětí (V/Hz) | 220-240/50Hz |
|---|---|
| Výkon max. (kW) | 104,6 |
| Palivo | nafta/ELTO |
| Max. Spotřeba (kg/hod.) | 8,82 |
| Objem nádrže (l) | 135 |
| Příkon (W) | 736 |
| Průtok vzduchu (m3/hod.) | 6300 |
| Rozměry (cm) | 140x76x200 |
| Hmotnost (Kg) | 264 |
Stacionární naftové topidlo o výkonu 104,6 kW - napětí ventilátoru 230V. Určeno pro vnitřní instalaci, vybaveno odstředivým ventilátorem. Zabudovaný pokojový termostat.
| Cena bez DPH: | 102 473 Kč |
| Cena s DPH | 123 992 Kč |
| 5 208,84 EUR |
| Cena bez DPH: | 125 824 Kč |
| Cena s DPH | 152 247 Kč |
| 6 395,81 EUR |
| Cena bez DPH: | 55 398 Kč |
| Cena s DPH | 67 032 Kč |
| 2 815,96 EUR |
| Cena bez DPH: | 8 929 Kč |
| Cena s DPH | 10 804 Kč |
| 453,87 EUR |
| Cena bez DPH: | 102 473 Kč |
| Cena s DPH | 123 992 Kč |
| 5 208,84 EUR |
| Cena bez DPH: | 15 786 Kč |
| Cena s DPH | 19 101 Kč |
| 802,42 EUR |
| Cena bez DPH: | 21 816 Kč |
| Cena s DPH | 26 397 Kč |
| 1 108,94 EUR |
| Cena bez DPH: | 193 747 Kč |
| Cena s DPH | 234 434 Kč |
| 9 848,42 EUR |
| Cena bez DPH: | 11 178 Kč |
| Cena s DPH | 13 525 Kč |
| 568,19 EUR |
| Cena bez DPH: | 18 630 Kč |
| Cena s DPH | 22 542 Kč |
| 946,99 EUR |
| Cena bez DPH: | 14 996 Kč |
| Cena s DPH | 18 145 Kč |
| 762,26 EUR |
| Cena bez DPH: | 52 506 Kč |
| Cena s DPH | 63 532 Kč |
| 2 668,95 EUR |
| Cena bez DPH: | 51 280 Kč |
| Cena s DPH | 62 049 Kč |
| 2 606,63 EUR |
| Cena bez DPH: | 55 398 Kč |
| Cena s DPH | 67 032 Kč |
| 2 815,96 EUR |
| Cena bez DPH: | 36 524 Kč |
| Cena s DPH | 44 194 Kč |
| 1 856,56 EUR |
| Cena bez DPH: | 11 423 Kč |
| Cena s DPH | 13 822 Kč |
| 580,65 EUR |