BV170E - Naftové topidlo 49 kW Master





| Kód: | BV-170-E |
| Výrobce: | Master |
| Cena s DPH: | 63 532 Kč |
| Cena bez DPH: | 52 506 Kč |
| Přepočtená cena: | 2 668,95 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2 205,75 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Výkon: | 49 kW |
| Napětí: | 220-240/50 V |
| Hmotnost: | 65 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Doprava zdarma: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 52 506 Kč | 63 532 Kč | ||
| 2 + | 52 506 Kč | 50 931 Kč | 63 532 Kč | 61 626 Kč |
| 3 + | 52 506 Kč | 49 881 Kč | 63 532 Kč | 60 356 Kč |
Naftové topidlo s nepřímým spalováním o výkonu 49 kW - napětí ventilátoru 230V. Možnost připojení pružných hadic pro přívod čistého tepla. Možnost připojení prostorového termostatu.
| Napětí (V/Hz) | 220-240/50 |
|---|---|
| Výkon max. (kW) | 49 |
| Proud (A) | 2,3 |
| Palivo | nafta/ELTO |
| Max. Spotřeba (kg/hod.) | 3,9 |
| Objem nádrže (l) | 65 |
| Průtok vzduchu (m3/hod.) | 1800 |
| Rozměry (cm) | 133x65x100 |
| Hmotnost (Kg) | 65 |
| Cena bez DPH: | 47 505 Kč |
| Cena s DPH | 57 481 Kč |
| 2 414,74 EUR |
| Cena bez DPH: | 28 778 Kč |
| Cena s DPH | 34 821 Kč |
| 1 462,83 EUR |
| Cena bez DPH: | 102 597 Kč |
| Cena s DPH | 124 142 Kč |
| 5 215,13 EUR |
| Cena bez DPH: | 8 625 Kč |
| Cena s DPH | 10 436 Kč |
| 438,43 EUR | |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 10 437 Kč |
| Cena bez DPH: | 103 808 Kč |
| Cena s DPH | 125 608 Kč |
| 5 276,72 EUR |
| Cena bez DPH: | 63 733 Kč |
| Cena s DPH | 77 117 Kč |
| 3 239,64 EUR |
| Cena bez DPH: | 46 280 Kč |
| Cena s DPH | 55 999 Kč |
| 2 352,48 EUR |
| Cena bez DPH: | 8 929 Kč |
| Cena s DPH | 10 804 Kč |
| 453,87 EUR |
| Cena bez DPH: | 11 423 Kč |
| Cena s DPH | 13 822 Kč |
| 580,65 EUR |
| Cena bez DPH: | 55 398 Kč |
| Cena s DPH | 67 032 Kč |
| 2 815,96 EUR |
| Cena bez DPH: | 102 473 Kč |
| Cena s DPH | 123 992 Kč |
| 5 208,84 EUR |
| Cena bez DPH: | 14 996 Kč |
| Cena s DPH | 18 145 Kč |
| 762,26 EUR |
| Cena bez DPH: | 28 778 Kč |
| Cena s DPH | 34 821 Kč |
| 1 462,83 EUR |
| Cena bez DPH: | 102 597 Kč |
| Cena s DPH | 124 142 Kč |
| 5 215,13 EUR |
| Cena bez DPH: | 15 786 Kč |
| Cena s DPH | 19 101 Kč |
| 802,42 EUR |