WA 33 - Teplovzdušná kamna Master WA33
| Kód: | WA-33 |
| Výrobce: | Master |
| Cena s DPH: | 67 032 Kč |
| Cena bez DPH: | 55 398 Kč |
| Přepočtená cena: | 2 816,54 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2 327,72 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 3 dny |
| Výkon: | 21 - 33 kW |
| Napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 86 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Doprava zdarma: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 55 398 Kč | 67 032 Kč | ||
| 2 + | 55 398 Kč | 53 736 Kč | 67 032 Kč | 65 021 Kč |
| 3 + | 55 398 Kč | 52 628 Kč | 67 032 Kč | 63 680 Kč |
| Napětí (V/Hz) | 220-240/50Hz |
|---|---|
| Výkon min. (kW) | 21 |
| Výkon max. (kW) | 33 |
| Proud (A) | 0,74 |
| Max. Spotřeba (kg/hod.) | 2,9 |
| Objem nádrže (l) | 50 |
| Průtok vzduchu (m3/hod.) | 1000 |
| Rozměry (cm) | 54x86x137 |
| Hmotnost (Kg) | 86 |
Kamna teplovzdušná Kamna teplovzdušná o max. výkonu 33 kW (možnost regulace) se zabudovanou nádrží. Ke kotli nabízíme i nerezový třívrstvý komín "stavebnicového" systému - více informací níže. POZOR: Spalování minerálních olejů je zatíženo spotřební daní!
| Cena bez DPH: | 102 473 Kč |
| Cena s DPH | 123 992 Kč |
| 5 209,91 EUR |
| Cena bez DPH: | 125 824 Kč |
| Cena s DPH | 152 247 Kč |
| 6 397,12 EUR |
| Cena bez DPH: | 36 524 Kč |
| Cena s DPH | 44 194 Kč |
| 1 856,95 EUR |
| Cena bez DPH: | 18 630 Kč |
| Cena s DPH | 22 542 Kč |
| 947,18 EUR |
| Cena bez DPH: | 47 505 Kč |
| Cena s DPH | 57 481 Kč |
| 2 415,24 EUR |
| Cena bez DPH: | 102 473 Kč |
| Cena s DPH | 123 992 Kč |
| 5 209,91 EUR |
| Cena bez DPH: | 125 824 Kč |
| Cena s DPH | 152 247 Kč |
| 6 397,12 EUR |
| Cena bez DPH: | 63 733 Kč |
| Cena s DPH | 77 117 Kč |
| 3 240,30 EUR |
| Cena bez DPH: | 14 996 Kč |
| Cena s DPH | 18 145 Kč |
| 762,42 EUR |
| Cena bez DPH: | 103 808 Kč |
| Cena s DPH | 125 608 Kč |
| 5 277,80 EUR |
| Cena bez DPH: | 8 929 Kč |
| Cena s DPH | 10 804 Kč |
| 453,97 EUR |
| Cena bez DPH: | 52 506 Kč |
| Cena s DPH | 63 532 Kč |
| 2 669,50 EUR |
| Cena bez DPH: | 24 758 Kč |
| Cena s DPH | 29 957 Kč |
| 1 258,74 EUR |
| Cena bez DPH: | 21 816 Kč |
| Cena s DPH | 26 397 Kč |
| 1 109,17 EUR |
| Cena bez DPH: | 15 786 Kč |
| Cena s DPH | 19 101 Kč |
| 802,59 EUR |