BLP73ET - Plynové topidlo 73 kW Master s ventilátorem
| Kód: | BLP73ET |
| Výrobce: | Master |
| Cena s DPH: | 20 050 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 570 Kč |
| Přepočtená cena: | 840,20 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 694,38 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Výkon: | 73 kW |
| Napětí: | 220-240/50 V |
| Hmotnost: | 14.4 kg |
| Záruka: | 2 |
| Doprava zdarma: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 16 570 Kč | 20 050 Kč | ||
| 2 + | 16 570 Kč | 16 073 Kč | 20 050 Kč | 19 448 Kč |
| 3 + | 16 570 Kč | 15 742 Kč | 20 050 Kč | 19 047 Kč |
Plynové (PB) topidlo s ventilátorem o max. výkonu 73 kW - možnost regulace prostorovým termostatem - napětí ventilátoru 230V.
| Napětí (V/Hz) | 220-240/50 |
|---|---|
| Výkon min. (kW) | 49 |
| Výkon max. (kW) | 73 |
| Proud (A) | 1 |
| Max. Spotřeba (kg/hod.) | 5,02 |
| Průtok vzduchu (m3/hod.) | 2300 |
| Rozměry (cm) | 76x30x51 (balení) |
| Hmotnost (Kg) | 14,4 |
| Cena bez DPH: | 64 996 Kč |
| Cena s DPH | 78 645 Kč |
| 3 295,69 EUR |
| Cena bez DPH: | 23 777 Kč |
| Cena s DPH | 28 770 Kč |
| 1 205,64 EUR |
| Cena bez DPH: | 10 165 Kč |
| Cena s DPH | 12 300 Kč |
| 515,43 EUR |
| Cena bez DPH: | 13 629 Kč |
| Cena s DPH | 16 491 Kč |
| 691,07 EUR |
| Cena bez DPH: | 3 971 Kč |
| Cena s DPH | 4 805 Kč |
| 201,35 EUR |
| Cena bez DPH: | 3 169 Kč |
| Cena s DPH | 3 834 Kč |
| 160,69 EUR |
| Cena bez DPH: | 7 897 Kč |
| Cena s DPH | 9 555 Kč |
| 400,43 EUR |
| Cena bez DPH: | 23 777 Kč |
| Cena s DPH | 28 770 Kč |
| 1 205,64 EUR |
| Cena bez DPH: | 4 167 Kč |
| Cena s DPH | 5 042 Kč |
| 211,29 EUR |
| Cena bez DPH: | 10 165 Kč |
| Cena s DPH | 12 300 Kč |
| 515,43 EUR |
| Cena bez DPH: | 13 629 Kč |
| Cena s DPH | 16 491 Kč |
| 691,07 EUR |
| Cena bez DPH: | 4 667 Kč |
| Cena s DPH | 5 647 Kč |
| 236,65 EUR |
| Cena bez DPH: | 2 113 Kč |
| Cena s DPH | 2 557 Kč |
| 107,15 EUR |
| Cena bez DPH: | 6 475 Kč |
| Cena s DPH | 7 835 Kč |
| 328,32 EUR |
| Cena bez DPH: | 2 065 Kč |
| Cena s DPH | 2 499 Kč |
| 104,72 EUR | |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 2 526 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 276 Kč |
| Cena s DPH | 13 644 Kč |
| 571,76 EUR |
| Cena bez DPH: | 10 197 Kč |
| Cena s DPH | 12 338 Kč |
| 517,05 EUR |
| Cena bez DPH: | 64 996 Kč |
| Cena s DPH | 78 645 Kč |
| 3 295,69 EUR |
| Cena bez DPH: | 6 520 Kč |
| Cena s DPH | 7 889 Kč |
| 330,60 EUR |
| Cena bez DPH: | 3 169 Kč |
| Cena s DPH | 3 834 Kč |
| 160,69 EUR |
| Cena bez DPH: | 3 971 Kč |
| Cena s DPH | 4 805 Kč |
| 201,35 EUR |