BV290 E, BV290E topidlo Master naftové 85 kW.
| Kód: | BV-290-E |
| Výrobce: | Master |
| Cena s DPH: | 78 645 Kč |
| Cena bez DPH: | 64 996 Kč |
| Přepočtená cena: | 3 295,69 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2 723,71 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Výkon: | 85 kW |
| Napětí: | 220-240/50 V |
| Hmotnost: | 100 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Doprava zdarma: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 64 996 Kč | 78 645 Kč | ||
| 2 + | 64 996 Kč | 63 046 Kč | 78 645 Kč | 76 286 Kč |
| 3 + | 64 996 Kč | 61 746 Kč | 78 645 Kč | 74 713 Kč |
| Napětí (V/Hz) | 220-240/50 |
|---|---|
| Výkon max. (kW) | 85 |
| Proud (A) | 4,6 |
| Palivo | nafta/ELTO |
| Max. Spotřeba (kg/hod.) | 6,8 |
| Objem nádrže (l) | 105 |
| Průtok vzduchu (m3/hod.) | 3300 |
| Rozměry (cm) | 160x75x118 |
| Hmotnost (Kg) | 100 |
| Cena bez DPH: | 23 777 Kč |
| Cena s DPH | 28 770 Kč |
| 1 205,64 EUR |
| Cena bez DPH: | 10 165 Kč |
| Cena s DPH | 12 300 Kč |
| 515,43 EUR |
| Cena bez DPH: | 13 629 Kč |
| Cena s DPH | 16 491 Kč |
| 691,07 EUR |
| Cena bez DPH: | 16 570 Kč |
| Cena s DPH | 20 050 Kč |
| 840,20 EUR |
| Cena bez DPH: | 4 667 Kč |
| Cena s DPH | 5 647 Kč |
| 236,65 EUR |
| Cena bez DPH: | 11 276 Kč |
| Cena s DPH | 13 644 Kč |
| 571,76 EUR |
| Cena bez DPH: | 7 897 Kč |
| Cena s DPH | 9 555 Kč |
| 400,43 EUR |
| Cena bez DPH: | 6 475 Kč |
| Cena s DPH | 7 835 Kč |
| 328,32 EUR |
| Cena bez DPH: | 16 570 Kč |
| Cena s DPH | 20 050 Kč |
| 840,20 EUR |
| Cena bez DPH: | 10 165 Kč |
| Cena s DPH | 12 300 Kč |
| 515,43 EUR |
| Cena bez DPH: | 3 971 Kč |
| Cena s DPH | 4 805 Kč |
| 201,35 EUR |
| Cena bez DPH: | 6 520 Kč |
| Cena s DPH | 7 889 Kč |
| 330,60 EUR |
| Cena bez DPH: | 10 197 Kč |
| Cena s DPH | 12 338 Kč |
| 517,05 EUR |
| Cena bez DPH: | 2 113 Kč |
| Cena s DPH | 2 557 Kč |
| 107,15 EUR |
| Cena bez DPH: | 13 629 Kč |
| Cena s DPH | 16 491 Kč |
| 691,07 EUR |
| Cena bez DPH: | 3 169 Kč |
| Cena s DPH | 3 834 Kč |
| 160,69 EUR |
| Cena bez DPH: | 4 167 Kč |
| Cena s DPH | 5 042 Kč |
| 211,29 EUR |
| Cena bez DPH: | 23 777 Kč |
| Cena s DPH | 28 770 Kč |
| 1 205,64 EUR |
| Cena bez DPH: | 2 065 Kč |
| Cena s DPH | 2 499 Kč |
| 104,72 EUR | |
| Sleva | 1 % |
| Původní cena | 2 526 Kč |