Naftové topidlo Master B360 s ventilátorem
| Kód: | B-360 |
| Výrobce: | Master |
| Cena s DPH: | 62 049 Kč |
| Cena bez DPH: | 51 280 Kč |
| Přepočtená cena: | 2 598,08 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2 147,17 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Výkon: | 111 kW |
| Napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 86 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Doprava zdarma: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 51 280 Kč | 62 049 Kč | ||
| 2 + | 51 280 Kč | 49 742 Kč | 62 049 Kč | 60 187 Kč |
| 3 + | 51 280 Kč | 48 716 Kč | 62 049 Kč | 58 946 Kč |
Naftové topidlo s ventilátorem o výkonu 111 kW - systém vysokotlakého čerpadla - napětí ventilátoru 230V. Uzpůsobené pro použití v těžších podmínkách.
| Napětí (V/Hz) | 220-240/50 |
|---|---|
| Výkon max. (kW) | 111 |
| Proud (A) | 4,6 |
| Palivo | nafta/ELTO |
| Max. Spotřeba (kg/hod.) | 8,83 |
| Objem nádrže (l) | 105 |
| Průtok vzduchu (m3/hod.) | 3300 |
| Rozměry (cm) | 159x75x117 |
| Hmotnost (Kg) | 86 |
| Cena bez DPH: | 46 280 Kč |
| Cena s DPH | 55 999 Kč |
| 2 344,75 EUR |
| Cena bez DPH: | 24 758 Kč |
| Cena s DPH | 29 957 Kč |
| 1 254,35 EUR |
| Cena bez DPH: | 24 758 Kč |
| Cena s DPH | 29 957 Kč |
| 1 254,35 EUR |
| Cena bez DPH: | 46 280 Kč |
| Cena s DPH | 55 999 Kč |
| 2 344,75 EUR |
| Cena bez DPH: | 8 929 Kč |
| Cena s DPH | 10 804 Kč |
| 452,38 EUR |
| Cena bez DPH: | 28 778 Kč |
| Cena s DPH | 34 821 Kč |
| 1 458,02 EUR |
| Cena bez DPH: | 14 996 Kč |
| Cena s DPH | 18 145 Kč |
| 759,76 EUR |
| Cena bez DPH: | 63 733 Kč |
| Cena s DPH | 77 117 Kč |
| 3 229,00 EUR |
| Cena bez DPH: | 21 816 Kč |
| Cena s DPH | 26 397 Kč |
| 1 105,30 EUR |
| Cena bez DPH: | 11 178 Kč |
| Cena s DPH | 13 525 Kč |
| 566,33 EUR |
| Cena bez DPH: | 36 524 Kč |
| Cena s DPH | 44 194 Kč |
| 1 850,47 EUR |
| Cena bez DPH: | 55 398 Kč |
| Cena s DPH | 67 032 Kč |
| 2 806,71 EUR |
| Cena bez DPH: | 102 597 Kč |
| Cena s DPH | 124 142 Kč |
| 5 198,01 EUR |