| Kód: | EPS15000TE-ATS |
| Výrobce: | Europower |
| Cena s DPH: | 333 736 Kč |
| Cena bez DPH: | 275 815 Kč |
| Přepočtená cena: | 13 985,50 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 11 558,26 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 5 % |
| Původní cena s DPH: | 351 302 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 290 332 Kč |
| Dostupnost: | 3 - 6 měsíců |
| Výkon: | 15 kVA / 12 kW |
| Napětí: | 400/230 V |
| Hmotnost: | 210 kg |
| Záruka: | 5 let |
| Doprava zdarma: | Ano |
Profesionální krytá třífázová elektrocentrála s výkonem 15 kVA/400V, motor HONDA s elektrickým startem s velkou nádrží 20l, supertichá.
| Napětí výstupní (V/Hz) | 400-230/50 |
|---|---|
| Proud (A) | 16/23 |
| Výkon max. (kVA) | 15 |
| Výkon provozní (kVA) | 13,5 |
| Palivo | Natural 95 |
| Startování | elektrické |
| Typ motoru | HONDA GX670 |
| Výkon motoru (HP) | 20,5 |
| Výkon motoru (kW) | 15,3 |
| Objem (cm3) | 670 |
| Objem nádrže (l) | 20 |
| Spotřeba při 75% zatížení (l/h) | 5,1 |
| Výdrž při 75% zatížení (h) | 3,9 |
| Hlučnost dB(A) v 7m | 69 |
| Rozměry (cm) | 127x75x59 |
| Hmotnost (Kg) | 210 |
| Cena bez DPH: | 200 750 Kč |
| Cena s DPH | 242 907 Kč |
| 10 179,23 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 255 692 Kč |
| Cena bez DPH: | 106 793 Kč |
| Cena s DPH | 129 220 Kč |
| 5 415,08 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 136 022 Kč |
| Cena bez DPH: | 162 377 Kč |
| Cena s DPH | 196 476 Kč |
| 8 233,50 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 206 818 Kč |
| Cena bez DPH: | 50 787 Kč |
| Cena s DPH | 61 452 Kč |
| 2 575,20 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 64 687 Kč |
| Cena bez DPH: | 44 438 Kč |
| Cena s DPH | 53 770 Kč |
| 2 253,28 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 56 601 Kč |
| Cena bez DPH: | 200 750 Kč |
| Cena s DPH | 242 907 Kč |
| 10 179,23 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 255 692 Kč |
| Cena bez DPH: | 164 917 Kč |
| Cena s DPH | 199 549 Kč |
| 8 362,28 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 210 052 Kč |
| Cena bez DPH: | 122 594 Kč |
| Cena s DPH | 148 339 Kč |
| 6 216,28 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 156 147 Kč |
| Cena bez DPH: | 91 557 Kč |
| Cena s DPH | 110 784 Kč |
| 4 642,50 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 116 616 Kč |
| Cena bez DPH: | 80 271 Kč |
| Cena s DPH | 97 128 Kč |
| 4 070,23 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 102 241 Kč |
| Cena bez DPH: | 199 677 Kč |
| Cena s DPH | 241 609 Kč |
| 10 124,84 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 254 326 Kč |
| Cena bez DPH: | 184 950 Kč |
| Cena s DPH | 223 789 Kč |
| 9 378,07 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 235 568 Kč |
| Cena bez DPH: | 106 793 Kč |
| Cena s DPH | 129 220 Kč |
| 5 415,08 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 136 022 Kč |
| Cena bez DPH: | 243 226 Kč |
| Cena s DPH | 294 304 Kč |
| 12 333,07 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 309 795 Kč |
| Cena bez DPH: | 227 969 Kč |
| Cena s DPH | 275 843 Kč |
| 11 559,44 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 290 362 Kč |
| Cena bez DPH: | 149 757 Kč |
| Cena s DPH | 181 206 Kč |
| 7 593,60 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 190 744 Kč |
| Cena bez DPH: | 64 423 Kč |
| Cena s DPH | 77 952 Kč |
| 3 266,65 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 82 056 Kč |