Naftové topidlo s přímým spalováním o výkonu 44 kW
| Kód: | B-150-CED |
| Výrobce: | Master |
| Cena s DPH: | 22 542 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 630 Kč |
| Přepočtená cena: | 943,88 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 780,07 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Měsíc |
| Výkon: | 44 kW |
| Napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Doprava zdarma: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 18 630 Kč | 22 542 Kč | ||
| 2 + | 18 630 Kč | 18 071 Kč | 22 542 Kč | 21 866 Kč |
| 3 + | 18 630 Kč | 17 699 Kč | 22 542 Kč | 21 415 Kč |
Naftové topidlo s ventilátorem o výkonu 44 kW - zapalovací systém svíčka/elektroda, napětí ventilátoru 230V. Včetně podvozku pro snadnou manipulaci. Konstrukčně uzpůsobené pro použití v těžších podmínkách.
| Napětí (V/Hz) | 220-240/50 |
|---|---|
| Výkon max. (kW) | 44 |
| Proud (A) | 1,2 |
| Palivo | nafta/ELTO |
| Max. Spotřeba (kg/hod.) | 3,5 |
| Objem nádrže (l) | 44 |
| Průtok vzduchu (m3/hod.) | 900 |
| Rozměry (cm) | 111x40x45 |
| Hmotnost (Kg) | 25 |
| Cena bez DPH: | 15 786 Kč |
| Cena s DPH | 19 101 Kč |
| 799,79 EUR |
| Cena bez DPH: | 11 423 Kč |
| Cena s DPH | 13 822 Kč |
| 578,74 EUR |
| Cena bez DPH: | 36 524 Kč |
| Cena s DPH | 44 194 Kč |
| 1 850,47 EUR |
| Cena bez DPH: | 193 747 Kč |
| Cena s DPH | 234 434 Kč |
| 9 816,09 EUR |
| Cena bez DPH: | 47 505 Kč |
| Cena s DPH | 57 481 Kč |
| 2 406,82 EUR |
| Cena bez DPH: | 102 597 Kč |
| Cena s DPH | 124 142 Kč |
| 5 198,01 EUR |
| Cena bez DPH: | 24 758 Kč |
| Cena s DPH | 29 957 Kč |
| 1 254,35 EUR |
| Cena bez DPH: | 46 280 Kč |
| Cena s DPH | 55 999 Kč |
| 2 344,75 EUR |
| Cena bez DPH: | 102 473 Kč |
| Cena s DPH | 123 992 Kč |
| 5 191,74 EUR |
| Cena bez DPH: | 11 178 Kč |
| Cena s DPH | 13 525 Kč |
| 566,33 EUR |
| Cena bez DPH: | 28 778 Kč |
| Cena s DPH | 34 821 Kč |
| 1 458,02 EUR |
| Cena bez DPH: | 14 996 Kč |
| Cena s DPH | 18 145 Kč |
| 759,76 EUR |
| Cena bez DPH: | 52 506 Kč |
| Cena s DPH | 63 532 Kč |
| 2 660,19 EUR |
| Cena bez DPH: | 125 824 Kč |
| Cena s DPH | 152 247 Kč |
| 6 374,81 EUR |
| Cena bez DPH: | 36 524 Kč |
| Cena s DPH | 44 194 Kč |
| 1 850,47 EUR |
| Cena bez DPH: | 15 786 Kč |
| Cena s DPH | 19 101 Kč |
| 799,79 EUR |
| Cena bez DPH: | 55 398 Kč |
| Cena s DPH | 67 032 Kč |
| 2 806,71 EUR |