WA 33 - Teplovzdušná kamna Master WA33
| Kód: | WA-33 |
| Výrobce: | Master |
| Cena s DPH: | 67 032 Kč |
| Cena bez DPH: | 55 398 Kč |
| Přepočtená cena: | 2 805,56 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2 318,65 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 3 dny |
| Výkon: | 21 - 33 kW |
| Napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 86 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Doprava zdarma: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 55 398 Kč | 67 032 Kč | ||
| 2 + | 55 398 Kč | 53 736 Kč | 67 032 Kč | 65 021 Kč |
| 3 + | 55 398 Kč | 52 628 Kč | 67 032 Kč | 63 680 Kč |
| Napětí (V/Hz) | 220-240/50Hz |
|---|---|
| Výkon min. (kW) | 21 |
| Výkon max. (kW) | 33 |
| Proud (A) | 0,74 |
| Max. Spotřeba (kg/hod.) | 2,9 |
| Objem nádrže (l) | 50 |
| Průtok vzduchu (m3/hod.) | 1000 |
| Rozměry (cm) | 54x86x137 |
| Hmotnost (Kg) | 86 |
Kamna teplovzdušná Kamna teplovzdušná o max. výkonu 33 kW (možnost regulace) se zabudovanou nádrží. Ke kotli nabízíme i nerezový třívrstvý komín "stavebnicového" systému - více informací níže. POZOR: Spalování minerálních olejů je zatíženo spotřební daní!
| Cena bez DPH: | 102 473 Kč |
| Cena s DPH | 123 992 Kč |
| 5 189,61 EUR |
| Cena bez DPH: | 125 824 Kč |
| Cena s DPH | 152 247 Kč |
| 6 372,20 EUR |
| Cena bez DPH: | 8 929 Kč |
| Cena s DPH | 10 804 Kč |
| 452,20 EUR |
| Cena bez DPH: | 18 630 Kč |
| Cena s DPH | 22 542 Kč |
| 943,49 EUR |
| Cena bez DPH: | 28 778 Kč |
| Cena s DPH | 34 821 Kč |
| 1 457,42 EUR |
| Cena bez DPH: | 102 473 Kč |
| Cena s DPH | 123 992 Kč |
| 5 189,61 EUR |
| Cena bez DPH: | 24 758 Kč |
| Cena s DPH | 29 957 Kč |
| 1 253,84 EUR |
| Cena bez DPH: | 46 280 Kč |
| Cena s DPH | 55 999 Kč |
| 2 343,79 EUR |
| Cena bez DPH: | 125 824 Kč |
| Cena s DPH | 152 247 Kč |
| 6 372,20 EUR |
| Cena bez DPH: | 47 505 Kč |
| Cena s DPH | 57 481 Kč |
| 2 405,83 EUR |
| Cena bez DPH: | 8 625 Kč |
| Cena s DPH | 10 436 Kč |
| 436,81 EUR | |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 10 437 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 178 Kč |
| Cena s DPH | 13 525 Kč |
| 566,10 EUR |
| Cena bez DPH: | 51 280 Kč |
| Cena s DPH | 62 049 Kč |
| 2 597,01 EUR |
| Cena bez DPH: | 63 733 Kč |
| Cena s DPH | 77 117 Kč |
| 3 227,68 EUR |
| Cena bez DPH: | 52 506 Kč |
| Cena s DPH | 63 532 Kč |
| 2 659,10 EUR |