| Kód: | Grizzli-24000-VE-AVR |
| Výrobce: | Medved |
| Cena s DPH: | 270 314 Kč |
| Cena bez DPH: | 223 400 Kč |
| Přepočtená cena: | 11 334,73 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 9 367,54 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Výkon: | 17,5 kW / 22 kVA |
| Napětí: | 400/230 V |
| Hmotnost: | 197 kg |
| Záruka: | 5 let |
Profesionální výkonná benzínová třífázová elektrocentrála s výkonem 22 kVA/400V, elektronická regulace AVR, motor VANGUARD s elektrickým startem.
| Krytí | IP23 |
|---|---|
| Napětí výstupní (V/Hz) | 400-230/50 |
| Proud (A) | 31,8/50 |
| Výkon provozní (kVA) | 22 |
| Palivo | Natural 95 |
| Startování | elektrické |
| Typ motoru | V-Twin 6134 |
| Výkon motoru (HP) | 35 |
| Výkon motoru (kW) | 26 |
| Objem (cm3) | 993 |
| Objem nádrže (l) | 34 |
| Spotřeba při 75% zatížení (l/h) | 7,4 |
| Hlučnost dB(A) v 7m | 97 |
| Rozměry (cm) | 90x73x65 |
| Hmotnost (Kg) | 197 |
| Cena bez DPH: | 66 700 Kč |
| Cena s DPH | 80 707 Kč |
| 3 384,18 EUR |
| Cena bez DPH: | 148 000 Kč |
| Cena s DPH | 179 080 Kč |
| 7 509,13 EUR |
| Cena bez DPH: | 60 325 Kč |
| Cena s DPH | 72 993 Kč |
| 3 060,73 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 76 835 Kč |
| Cena bez DPH: | 90 060 Kč |
| Cena s DPH | 108 973 Kč |
| 4 569,41 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 114 708 Kč |
| Cena bez DPH: | 52 440 Kč |
| Cena s DPH | 63 452 Kč |
| 2 660,67 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 66 792 Kč |
| Cena bez DPH: | 99 900 Kč |
| Cena s DPH | 120 879 Kč |
| 5 068,66 EUR |
| Cena bez DPH: | 102 959 Kč |
| Cena s DPH | 124 580 Kč |
| 5 223,85 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 131 137 Kč |
| Cena bez DPH: | 132 148 Kč |
| Cena s DPH | 159 899 Kč |
| 6 704,84 EUR | |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 177 868 Kč |
| Cena bez DPH: | 120 072 Kč |
| Cena s DPH | 145 287 Kč |
| 6 092,13 EUR |
| Cena bez DPH: | 166 898 Kč |
| Cena s DPH | 201 946 Kč |
| 8 467,95 EUR | |
| Sleva | 0 % |
| Původní cena | 201 949 Kč |
| Cena bez DPH: | 166 900 Kč |
| Cena s DPH | 201 949 Kč |
| 8 468,07 EUR |
| Cena bez DPH: | 90 060 Kč |
| Cena s DPH | 108 973 Kč |
| 4 569,41 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 114 708 Kč |
| Cena bez DPH: | 57 900 Kč |
| Cena s DPH | 70 059 Kč |
| 2 937,69 EUR |
| Cena bez DPH: | 52 440 Kč |
| Cena s DPH | 63 452 Kč |
| 2 660,67 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 66 792 Kč |
| Cena bez DPH: | 99 900 Kč |
| Cena s DPH | 120 879 Kč |
| 5 068,66 EUR |
| Cena bez DPH: | 77 700 Kč |
| Cena s DPH | 94 017 Kč |
| 3 942,29 EUR |
| Cena bez DPH: | 166 900 Kč |
| Cena s DPH | 201 949 Kč |
| 8 468,07 EUR |
| Cena bez DPH: | 59 600 Kč |
| Cena s DPH | 72 116 Kč |
| 3 023,95 EUR |
| Cena bez DPH: | 53 700 Kč |
| Cena s DPH | 64 977 Kč |
| 2 724,60 EUR |
| Cena bez DPH: | 132 148 Kč |
| Cena s DPH | 159 899 Kč |
| 6 704,84 EUR | |
| Sleva | 10 % |
| Původní cena | 177 868 Kč |
| Cena bez DPH: | 66 700 Kč |
| Cena s DPH | 80 707 Kč |
| 3 384,18 EUR |
| Cena bez DPH: | 60 325 Kč |
| Cena s DPH | 72 993 Kč |
| 3 060,73 EUR | |
| Sleva | 5 % |
| Původní cena | 76 835 Kč |
| Cena bez DPH: | 215 800 Kč |
| Cena s DPH | 261 118 Kč |
| 10 949,12 EUR |
| Cena bez DPH: | 57 900 Kč |
| Cena s DPH | 70 059 Kč |
| 2 937,69 EUR |
| Cena bez DPH: | 120 072 Kč |
| Cena s DPH | 145 287 Kč |
| 6 092,13 EUR |
| Cena bez DPH: | 87 600 Kč |
| Cena s DPH | 105 996 Kč |
| 4 444,59 EUR |