BV470FS - Naftové topidlo 134 kW Master
| Kód: | BV-470-FS |
| Výrobce: | Master |
| Cena s DPH: | 124 142 Kč |
| Cena bez DPH: | 102 597 Kč |
| Přepočtená cena: | 5 195,88 €UR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4 294,11 €UR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Výkon: | 134 kW max, |
| Napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 224 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Doprava zdarma: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 102 597 Kč | 124 142 Kč | ||
| 2 + | 102 597 Kč | 97 467 Kč | 124 142 Kč | 117 935 Kč |
| 3 + | 102 597 Kč | 94 389 Kč | 124 142 Kč | 114 211 Kč |
Naftové topidlo s nepřímým spalováním o výkonu 134 kW - napětí ventilátoru 230V. Možnost připojení pružných hadic pro přívod čistého tepla. Možnost připojení prostorového termostatu. Určeno pro použití s externí palivovou nádrží.
| Napětí (V/Hz) | 220-240/50 |
|---|---|
| Výkon max. (kW) | 134 |
| Proud (A) | 8,8 |
| Palivo | nafta/ELTO |
| Max. Spotřeba (kg/hod.) | 11,3 |
| Objem nádrže (l) | přídavná |
| Průtok vzduchu (m3/hod.) | 8000 |
| Rozměry (cm) | 209x75x123 |
| Hmotnost (Kg) | 224 |
| Cena bez DPH: | 47 505 Kč |
| Cena s DPH | 57 481 Kč |
| 2 405,83 EUR |
| Cena bez DPH: | 52 506 Kč |
| Cena s DPH | 63 532 Kč |
| 2 659,10 EUR |
| Cena bez DPH: | 28 778 Kč |
| Cena s DPH | 34 821 Kč |
| 1 457,42 EUR |
| Cena bez DPH: | 193 747 Kč |
| Cena s DPH | 234 434 Kč |
| 9 812,07 EUR |
| Cena bez DPH: | 55 398 Kč |
| Cena s DPH | 67 032 Kč |
| 2 805,56 EUR |
| Cena bez DPH: | 63 733 Kč |
| Cena s DPH | 77 117 Kč |
| 3 227,68 EUR |
| Cena bez DPH: | 11 423 Kč |
| Cena s DPH | 13 822 Kč |
| 578,50 EUR |
| Cena bez DPH: | 21 816 Kč |
| Cena s DPH | 26 397 Kč |
| 1 104,84 EUR |
| Cena bez DPH: | 8 929 Kč |
| Cena s DPH | 10 804 Kč |
| 452,20 EUR |
| Cena bez DPH: | 51 280 Kč |
| Cena s DPH | 62 049 Kč |
| 2 597,01 EUR |
| Cena bez DPH: | 24 758 Kč |
| Cena s DPH | 29 957 Kč |
| 1 253,84 EUR |
| Cena bez DPH: | 15 786 Kč |
| Cena s DPH | 19 101 Kč |
| 799,46 EUR |
| Cena bez DPH: | 18 630 Kč |
| Cena s DPH | 22 542 Kč |
| 943,49 EUR |
| Cena bez DPH: | 36 524 Kč |
| Cena s DPH | 44 194 Kč |
| 1 849,71 EUR |
| Cena bez DPH: | 52 506 Kč |
| Cena s DPH | 63 532 Kč |
| 2 659,10 EUR |